arnavutkoy-bocek-ilaclama

arnavutkoy-bocek-ilaclama

Arnavutköy böcek ilaçlama

Arnavutköy böcek ilaçlama servisi yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için ev, iş yeri, okul, otel, fabrika ve hastane gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla, çiftlik gibi açık alanlarda da belirli bir haşere türüne karşı uygulanabilen dezenfekte işlemidir. İlaçlama uygulamaları sonucunda şikayetçi olunan alanda uzun bir süre böcek veya fare problemi görülmez.

Arnavutköy böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Adnan Menderes, Anadolu, Atatürk, Baklalı, Balaban, Boğazköy, Bolluca, Boyalık, Çilingir, Delikkaya, Dursunköy, Durusu, Fatih, Hacımaşlı, Hadımköy, Haraççı, Hastane, Hicret, İmrahor, İslambey, Karaburun, Karlıbayır, M. Fevzi Çakmak, Mavigöl, Mehmet Akif Ersoy, Mustafa Kemal Paşa, Nenehatun, Ömerli, Sazlıbosna, Taşoluk, Tayakadın, Terkos, Yassıören, Yavuz Selim, Yeniköy, Yeşilbayır ve Yunus Emre mahalleleridir.

Kişisel veya toplumsal alanlar içinde hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresi gibi kolay bir şekilde üreyerek, istila haline dönüşebilen haşere türleri ile karşılaştığınızda, zaman kaybetmeden profesyonel firmalardan ilaçlama uygulaması hizmetlerinden faydalanmanız gerekir. Arnavutköy böcek ilaçlama servisi, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Sizde yaşam alanlarınız içinde haşere sorunu yaşıyorsanız Arnavutköy böcek ilaçlama servisimize ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir