avcilar-bocek-ilaclama

avcilar-bocek-ilaclama

Avcılar Böcek İlaçlama

Avcılar böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip, TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsız ilaçlama uygulamaları ile İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde fare ve böcek ilaçlama uygulaması faaliyetine devam etmektedir. Böcek ilaçlama uygulamaları neticesinde şikayetçi olunan alanda uzun bir süre herhangi bir böcek veya fare türü ile karşılaşmak olası değildir.

Avcılar böcek ilaçlama servisi olarak en çok fare ve böcek şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir;  Ambarlı, Cihangir, Denizköşkler, Firuzköy, Gümüşpala, Mustafa Kemal Paşa, Tahtakale, Üniversite ve Yeşilkent mahalleleridir. Kişisel veya toplumsal alanlarınız içine girdiğinde hızlı bir şekilde üreyerek, istila haline dönüşen haşere türleri; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresidir. Bu canlılar ile karşılaştığınızda sağlığınız ve güvenliğiniz adına kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan, profesyonel ilaçlama firmalarından böcek ilaçlama hizmeti almanız gereklidir.

Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare çeşidi ile ilgili sorun yaşıyorsanız Avcılar böcek ilaçlama servisimize ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama faaliyetlerimiz İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir