basaksehir-bocek-ilaclama

basaksehir-bocek-ilaclama

Başakşehir Böcek İlaçlama

İlaçlama; ev, iş yeri, okul, otel, hastane ve fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla, çiftlik gibi alanlarda da belirli bir böcek veya fare çeşidi türüne karşı uzun bir süre uygulanabilen sterilize edilme işlemidir. Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama firması kişisel veya toplumsal alanlarınız içine sızan tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı mücadele vermektedir. Gaziosmanpaşa ilaçlama firmamız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde vermiş olduğu hizmetlere Başahşehir ilaçlama servisi olarak da devam etmektedir.
Yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare türü ile karşılaştığınızda sağlığınız adına kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmamalısınız. Fare ve böceklerden kurtulma yolları, profesyonel ilaçlama hizmetlerinden alınacak olan yardım ile sağlanır. Yaşam alanları içine girdiğinde insan sağlığı için tehlike yaratan ve en kısa süre içinde istila haline dönüşen böcek türleri şunlardır; hamam böceği, kalorifer böceği, kakalak, tahta kurusu, pire, fare ve bittir.
Başakşehir ilaçlama servisi olarak başlıca; Bahçeşehir 1. Kısım, Bahçeşehir 2. Kısım, Başak, Başakşehir, Güvercintepe, İkitelli Osb., Kayabaşı, Şahintepe, Şamlar ve Ziya Gökalp Mahallesi olmak üzere tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.
İlaçlamayı yürütecek olan firmanın bazı ruhsatlara sahip olması gerekir. Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Sizde Başakşehir bölgesi içinde veya yakınlarında herhangi bir böcek veya fare türü ile sorun yaşıyorsanız, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden ilaçlama uygulamalarımız hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama hizmetlerimiz İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde standart ve ekonomik fiyattadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir