Böcek İlaçlama Firmaları

bocek-ilaclama

Böcek ilaçlama, haşerelerden, haşerelerin zararlarından ve hatta haşerelerin evlerimize, iş yerlerimize girmesinden koruyan hizmetlerin bütünüdür. İlaçlama işlemleri, şirketleri, talepleri ülkemizde her geçen gün artmaktadır. Bunun en önemli sebeplerinden biri elbette ki ülkemizin bulunduğu iklim kuşağının ve mevsim geçişlerinin tüm canlılar üzerinde olduğu gibi haşereler üzerinde de etkili olmasıdır.

Böcek İlaçlama Uygulamalarımız

Alanında daima en yetkin ilaçlarla hizmet veren ilaçlama firmamız; piyasadaki tüm ilaçlama şirketleri içinde daima en çok tercih edilen böcek ilaçlama firması olarak Gaziosmanpaşa’da ve çevre ilçelerde faaliyet göstermektedir. Sizleri haşerelerden korumak adına ilaçlama hizmetlerimiz:

 • Sıvı İlaçlama; genellikle büyük alanlarda tercih edilir. Haşereler üzerinde oldukça etkilidir.
 • Kokusuz İlaçlama; evlerde, mutfaklarda genellikle uygulanan ilaçlama hizmetidir.
 • Kokulu İlaçlama; açık ve kapalı alanlarda haşereler üzerinde oldukça etkili olan bir yöntemdir.
 • Jel İlaçlama; Sıklıkla karşılaştığımız ve ülkemizde sayıca bol olan kalorifer böcekleri, hamam böcekleri, kakalak gibi haşerelerden korunmak ve kurtulmak için yapılan ilaçlama uygulamalarıdır.
 • Fare İstasyonları; şikayetçi olduğunuz farenin türü ne olursa olsun en kaliteli yöntemlerle sizleri koruyan ilaçlama şirketimiz fare istasyonları yöntemi ile de sizleri korumaktadır.

Yukarıda saydığımız tüm uygulamaları en yetkin şekilde uygulayan, evinizdeki haşerenin türüne göre en doğru yöntemi seçmenizi sağlayan ilaçlama firmamız aynı zamanda ülkemizde görebileceğiniz tüm böceklerle en etkili şekilde mücadele etmektedir.

İlaçlama Şirketimizin Özellikleri

İlaçlama firmamız, senelerden beri sizleri haşerelerden korumaktadır. Firmamız;

 • Sağlık Bakanlığı ve TSE onaylı ilaçlarla hizmet vermektedir.
 • İlaçlarımız alanında oldukça kıdemli yüksek ziraat mühendislerimiz tarafından kontrol edilmektedir.
 • Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlediği kriterler çerçevesinde ilaç dozu ayarlanmakta ve ilaçlama yöntemleri kullanmaktayız.
 • İlaçlama firmamıza haftada 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
 • Müşteri temsilcilerimize haşereler hakkında merak ettiklerinizi sorabilir, temsilcilerimizden haşerelere karşı öneri alabilirsiniz.
 • Firmamız en ekonomik fiyat politikaları ile sizlere hizmet vermektedir.
 • Müşterilerimizin sağlığını ve memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

Böcek İlaçlaması Yaptırmanın Faydaları

Pek çok kişi haşere ilaçlama uygulamalarına ancak evlerinde ya da iş yerlerinde haşere gördüklerinde başvuru yapmaktadır. Oldukça yanlış olan bu düşünce bir an önce terk edilmedir. Çünkü haşerelerden kurtulmak için onların evlerimize girmelerini beklemeye gerek yoktur.

Evlerinde küçük bebeği olanlar, sağlıklarına ve temizliğe önem verenler, alerjenik hastalıkları olanlar, bir işletme sahibi olanlar mutlaka periyodik olarak böcek ilaçlaması yaptırmalılar.

İlaçlama Yaptığımız Alanlar

İlaçlama firmamız sadece evlerde değil, iş yerlerinde, devlet kurumlarında ve özellikle okul, üniversite, hastanelerde, spor salonlarında, yeme-içme işletmelerinde, bahçelerde, ekili ve dikili alanlarda, havaalanlarında, özel araçlar ile toplu taşıma araçlarının içerisinde, apartmanlarda, sitelerde sıklıkla ilaçlama yapmaktadır.

Gaziosmanpaşa ilçemizdeki haşere faaliyetlerinden sizleri koruyan Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama şirketimiz, en ekonomik fiyatlarda en yetkin böcek ilaçlama hizmetini sizlere sunmaktadır. Müşteri temsilcilerimizi hemen arayabilir, şikayetçi olduğunuz haşereye karşı en yetkin korumayı sağlayabilirsiniz.