bocek-ilaclama-sirketleri

bocek-ilaclama-sirketleri

Böcek İlaçlama Şirketleri

Böcek ilaçlama şirketleri ile çalışmak istiyor fakat içlerinden hangisinin daha güvenli olduğuna karar veremiyorsanız yazımız sizlere yardımcı olacaktır. Böcekler insanoğlunun var olduğu günden bu yana varlıklarını sürdürmüşlerdir. İnsanların kullandığı eşya ve yediği yiyecek kırıntılarının peşinde olan böceklerin insanlara direkt olarak zarar verenleri de vardır. Şekil olarak birbirine benzeyen ancak etki olarak farklı güçte olan böcek ile mücadele etmek için başvurulan amatör ve ilkel yöntemler olumlu sonuç vermeyecek nafile bir çabadır. Bu gibi durumlarda profesyonel bir ekipten destek almak ve böcek ilaçlama uygulaması yaptırmak en doğru yoldur. Peki, böcek ilaçlama şirketleri ile çalışmadan önce güvenilirliklerini nasıl test ederiz?

 • Çalışacağınız böcek ilaçlama şirketinin Sağlık Bakanlığından onaylı olması öncelikle dikkat etmeniz gereken bir ayrıntıdır.
 • Firmanın Garantili Hizmet sözünü verebiliyor olması işindeki başarısını gösterir.
 • İlaçlamaya gelen personelin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri eksiksiz bir şekilde kullandığından emin olun.
 • Şirketin kullandığı böcek ilaçları ve tüm malzemelerin TSE damgalı olması firma güvenirliğine dair önemli bir ayrıntıdır.
 • İlaçlama firmasının güvenilir olduğunu anlamak için yapacağınız son bir test ise bütün prosedürleri (Sağlık Bakanlığı onayı, sertifika, ruhsat, çalışma izni) yerine getirdiğinden belgelerinin aslı ve fotokopisini isteyerek emin olmaktır.

Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firmamız uzman kadrosu ve güler yüzlü ekibi ile ilaçlama sektörünün önde gelen isimlerindendir. Firmamız 7 gün 24 saat arayabilir, Çağrı Merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri mücadele edilen haşereye ve bulunduğu alana göre değişkenlik gösterir. Hayatımızın bütün alanlarında karşımıza çıkabilen böcekler ile mücadele etmek için doğru bir yöntem ve uygulama seçmeniz gerekir. Bu ilaçlama yöntemlerini işi bilmeyen kişilerin ilkel araçlar ile denemeleri olumsuz sonuçlar yaratabilir. Firmamızda haşereler ile mücadele etmek için kullanılan böcek ilaçlama yöntemleri başlıklar altında sıralanacak olursa;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Fare İstasyonları

Böcek ilaçlama yöntemlerinde kullandığımı böcek ilaçları sağlığınızı tehdit etmez ve TSE damgalıdır. Sektörün 1 numaralı ismi olan Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları uzman bir ekip tarafından yapıldığı sürece oldukça ekonomik maliyetler ile hesaplanır. Böcek ilaçlama fiyatları kırsal veya metropol fark etmeksizin bütün herkesin yaptıracağı bir uygulama olduğu için bütün kesimlerin karşılayabileceği meblağlar belirlenir. Böcek ilaçlama fiyatları ile ilgili merkezimizi aradığınız personellerimizin soracağı 2 soru şu şekildedir;

 • İlaçlama yapacağımız alanın metrekare cinsinden büyüklüğü nedir?
 • İlaçlama yapacağımız haşerenin türü ve yoğunluğu nedir?

Verilen 2 soruya cevabın ardından kullanılan böcek ilacı miktarı belirlenir ve maliyet ortaya çıkar. Böcek ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve haşereler ile ilgili aklınıza takılan bütün sorular için firmamızı günün her saati arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir