bocek-ilaclama-yontemleri

bocek-ilaclama-yontemleri

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri ilaçlama yapılan haşerenin türüne ve bulunduğu alana göre değişkenlik gösteren uygulamalardır. Firmamızda teknolojik gelişmelere uygun olarak geliştirilen böcek ilaçlama yöntemleri uzman kadromuz tarafından büyük bir itina ile yapılmaktadır. Böceklerin insan sağlığına olan zararlarını göz önüne getirdiğimizde sonuç veren böcek ilaçlama yöntemleri zaman kaybetmeden yapılması gereken metotlardır. Firmamızda böceklerden kurtulmak için uygulanan böcek ilaçlama yöntemleri başlıklar altında sıralanacak olursa;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Fare İstasyonları

Böcek ilaçlama yöntemleri arasında en sık tercih edilen sıvı ilaçlama ve jel ilaçlamadır. Firmamız 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişleten sektörün öncü isimlerinden biridir. Sizin de başınız haşereler ile dertte ise firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Böcek ilaçlama nasıl yapılır? Sorusu haşereler ile başı dertte olan ancak ilaçlamanın zahmetli bir iş olduğunu düşünerek çekimser davranan vatandaşlarımızın yanıt aradığı bir konudur. Bu konuda haksız da sayılmazlar. Özel yaşam alanımız olan yerlerde yapılan ilaçlama uygulamasından evimizin ve eşyaların zarar göreceğinden korktuğumuz için bu konuya biraz temkinli yaklaşırız. Ancak güvenilir bir firma ile irtibata geçildiğinde oldukça sağlıklı olan ilaçlama uygulamasının aşamaları şu şekilde olmaktadır;

 • İlaçlama yapılan alanda açıkta eşya, kullanılan eşya ve yiyecekler iyi bir şekilde korunur. İlaç ile temas etmesi kesinlikle engellenir.
 • Kapalı bir alanda ilaçlama yapılıyor ise açıkta kapı pencere kapatılarak ilacın etkisi arttırılır.
 • Mutfak eşyaları dolaplara kaldırılır ve ilaçlama bittikten sonra iyi bir şekilde yıkanmadan kesinlikle kullanılmazlar.
 • Haşere türüne göre belirlenen ilaçlama uygulamasının yapılmasının ardından ortam 2 saatten az olmamak koşulu ile iyi bir şekilde havalandırılır.
 • İlacın etkisinin haşerelere geçmesi için birkaç gün su ile detaylı bir temizlik yapılmaz.
 • Böceklerin tamamen yok olmasından sonra genel temizlik sonrası gündelik yaşamınıza geri dönebilirsiniz.

Böcek ilaçlama uygulamalarında kullandığımız böcek ilacı ve tüm malzemeler Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Evdeki böceklerden kurtulmak için Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firmamızı günün her saati arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları toplumda zannedilenin aksine oldukça ekonomik ve uygun bir işlemdir. Böcek ilaçlama fiyatlarının belirlenmesinde ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğü önemli bir kriterdir. Bunun yanında ilaçlama yapılan haşerenin türü ve işlem sırasında kullanılacak böcek ilacı miktarı maliyet hesaplanmasında etkili olan 3 ana unsurdur. Böcek ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve indirimli fiyatlarımızdan yararlanmak için Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firmamız bir telefon uzağınızda sizlere hizmet etmek için bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir