boceklerden-nasil-kurtulurum

boceklerden-nasil-kurtulurum

Böceklerden Nasıl Kurtulurum?

Böceklerden Nasıl Kurtulurum? Bir defa şunu net bir şekilde belirtmek gerekmektedir. Böceklerden kurutulmuş nane yaprağı ile kurtulamazsınız. Çoğu zaman internette ve gazetelerin sayfalarında rastladığımız böceklere bitkisel çözüm, böceklerden kurtulmanın bitkisel yolları, bu bitkiler böcekleri uzak tutuyor benzeri başlıklarda verilen pek çok yazıda böceklerin bitkilerden hazırlanan bir takım kürler aracılığıyla yok edildiğine dair bilgiler verilmekte. Ancak verilen hiçbir tarif gerçeği yansıtmadığı gibi insanları boşuna oyalamaktadır. Üstelik bilip bilmeden kullanılan bu bitkisel karışımlar böceklerin bağışıklık sistemini normalden çok daha güçlü yaparak bundan sonrasında yapılacak olan ilaçlı müdahalelere karşı güçlendirmektedir. Peki, böceklerden gerçek anlamda kurtulmanın yolu nedir? İşte cevabı:

Böcek İlaçlama Tek Çare

Böceklerden kurtulabilmek için mutlaka profesyonel böcek ilaçlama firmalarından destek almanız gerekmektedir. Firmalar uzun uzadıya eğitimler vererek yetiştirdikleri personeller ile hizmet vermektedirler. Bu personellere teorik olarak gerekli tüm bilgiler verilmektedir. Sonrasında pratik anlamda deneyim kazanabilmeleri için sahada çalışma gerçekleştirmekteler. Ancak bu çalışmalar neticesinde uzmanlaşan kişiler ilaçlama operasyonlarına katılmaktadırlar. İlaçlama operasyonlarında da bu kişiler mutlaka yanlarında kendilerinden daha kıdemli olan uzmanlar eşliğinde ilaçlama yapmaktadırlar. Yani operasyonları yalnız gerçekleştirmelerine asla izin verilmez. Uzmanlar tarafından: “Yalnız başına böcek ilaçlama yapabilir” onayı almadan asla bireysel olarak operasyon gerçekleştiremezler.

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Böcek İlaçlama sürecini ilk başlatan müşteridir. Çünkü telefonla çağrı merkezini arayarak ilaçlama konusunda destek ister. Bu talep doğrultusunda çağrı merkezi yetkilisi müşteriye bir ekip yönlendirir. Müşteriye ait yere giderek bir keşif araştırması gerçekleştiren uzman ekip burada böceklerin yerlerini, varsa başka böcekleri ve tüm bunlara ait yumurtaların yerlerini tespit etmekle görevlidir. Keşif sırasında elde ettiği tüm bilgileri not eden ekip daha sonrasında bunları değerlendireceği bir toplantı tertip edecektir. Toplantıda toplanan tüm bilgiler tek tek incelenerek bir karara bağlanacaktır. Ve bu kararlar doğrultusunda böcek ilaçlamanın uygulama aşamasına geçilecektir. Uygulamada yapılan şey şudur: Personel, ekip liderinin brifingleri doğrultusunda gerekli alanlara belirtilen miktarda ilacı boşaltır. İlaçlama sonrası da önemli bir aşamayı kapsar. Çünkü burada iş biraz da siz de bitmektedir. Personeli söylediği detaylara kulak vererek böceklerden tamamen kurtulabilmeniz mümkündür.Bahçelievler böcek ilaçlama firmamız bütün bu ilaçlama konularında size en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir