evde-karinca-ile-mucadele

evde-karinca-ile-mucadele

Evde Karınca ile Mücadele

Evde karınca ile mücadele için vatandaşların denemiş olduğu amatör ve ilkel yöntemler sonuç vermemekle beraber haşerelerin sayısının her geçen gün artmasına neden olur. Evde karınca ile mücadele profesyonel destek gerektiren bir işlemdir. Karınca ilacı ile son teknolojiye uygun yöntemlerimiz ile karınca ile mücadele ederken önce insan sağlığı şiarı ile hareket etmekteyiz. Karıncanın türüne ve bulunduğu alana göre belirlediğimiz ilaçlama yöntemleri ile haşereleri kısa sürede yaşamınızdan çıkarırken, uyguladığımız kampanyalar ile ekonominize dost bir anlayış taşımaktayız. Karınca ilaçlama uygulamasında kullandığımız ilaçlama yöntemleri başlıklar altında sıralanacak olursa;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama

Evdeki böceklerden kurtulmak herkesin ortak problemidir. Özel yaşam alanımız olan evlerimizde karınca ve diğer haşerelerin varlığı sağlığımızı tehdit ederken, psikolojik baskı oluşturur. Bütün bunları yaşamamak adına İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteren Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firmamızı günün her saati arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Karınca İlaçlama Şirketleri

Karınca ilaçlama şirketleri arasında tercih yaparken, işini iyi yapan ve alanında uzman firmalar ile çalışmanız şarttır. Aksi durumda yok edilmeyen haşereler sayısını arttırarak yaşam alanımızı istila eder ve yatırım yaptığımız fiyatın maliyeti ekonomik kayıp yaşamamıza neden olur. Karınca ile mücadele ederken çalışacağınız firmanın güvenirliğini test etmek için;

 • Şirketin bütün yasal prosedürleri ( Sağlık Bakanlığından onay, çalışma izni, sertifika, ruhsat) yerine getirdiğinden belgelerinin fotokopisini isteyerek emin olun.
 • İlaçlamaya gelen personelin tulum, eldiven ve maske gibi malzemeleri eksiksiz kullanması işindeki profesyonelliği gösterir.
 • Firmanın kullandığı ürünlerin üzerinde TSE damgasının olmasına dikkat edin.
 • Çalışacağınız firmanın Garantili Hizmet sözünü verebilmesi kalitesine yönelik önemli bir ayrıntıdır.

Karınca ilaçlama şirketleri arasında 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişleten Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firmamızda ev ilaçlama, pire ilaçlama, akrep ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama gibi bütün haşereleri yok eden uygulamalara yer verilmektedir.

Karınca İlaçlama Fiyatları

Karınca ilaçlama fiyatları hesaplanırken toplumda yaşayan bütün vatandaşların bütçesine uygun bir maliyet belirlenir. Böcek ilaçlama uygulamalarında sektörde çalışacağınız güvenilir firmalar arasında yer alan Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firmamız karınca ile mücadele için bir telefon uzağınızda bekliyor. Firmamızda karınca ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • İlaçlama yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü
 • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
 • İlaçlama yapılacak karıncanın türü ve yoğunluğu belirleyici olur.

Sizin de başınız karınca ve diğer tüm haşereler ile dertte ise ilaçlama sektörünün 1 numaralı ismi Gaziosmanpaşa Böcek ilaçlama firmamızı 7/24 arayabilir, size özel indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir