evdeki-hasereleri-ilaclama

evdeki-hasereleri-ilaclama

Evdeki Haşereleri İlaçlama

Evdeki haşereleri ilaçlama işlemi doğru teknik ve uzman kişiler tarafından yapılmadığında ciddi hasarlara neden olabilir. Yaz sıcaklıklarının kendini göstermesi ile uçan sineklerden kurtulma birçok kişinin çare aradığı bir haline geldi. Haşereler içlerinde binlerce tür barındıran ve farklı komplikasyonlara yol açan zararlı canlılardır. Şekil olarak birbiri ile benzerlik gösterseler de etki ve biçim olarak farklı özelliktedirler. Evlerde yayılma alanı bulan haşereler sağlık sorunlarına yol açarken, psikolojik bozukluklara neden olur. Nereden çıkacağı belli olmayan, dolaştıkları yerlere dışkı ve salyalarını bırakan bu türün neden olabileceği sağlık sorunlarını önlemek için profesyonel böcek ilaçlama işlemini uygulamamız gerekir. Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firmamıza günün 24 saati ulaşabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

En Fazla Görülen Haşereler

En fazla görülen haşerelere bölge olarak kırsal alanlarda ve rutubetli yerlerde rastlanır. Yünlü eşyalar ve hayvanlar üzerinde kolay bir şekilde yayılma alanı bulan pireler ile baş etmek oldukça zordur. Yapı olarak çok küçük olan pireler gözle görülmez. Kıyafetlerimizde dolaşarak alerjik reaksiyonlara yol açan bu tür ile bireysel mücadele ile baş etmek mümkün değildir. Evcil hayvan besleyen kişilerin sıklıkla karşılaştığı pireler profesyonel ilaçlama yöntemi ile yok edilebilir, gündelik yaşamınıza geri dönebilirsiniz. Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firmamız pire ilaçlama servisi ile hızlı ve pratik önlemler geliştirmeye devam ediyor. Firmamızda haşereleri yok etmek için uygulanan ilaçlama yöntemlerini sıralayacak olursak;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Pire ve diğer tüm haşerelerin yok edilmesinde firmamız ile irtibata geçebilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenilirliği nasıl anlaşılır? Haşerelerle mücadelede en önemli aşamalardan biri de güvenilir bir firma ile çalışmaktır. Sıradan ve işini iyi yapmayan firmalar ile haşerelerden kurtulmadığınız gibi, ekonomik zarara neden olur. Pire ilaçlama işleminde profesyonel firma ile çalışmanın önemi biliniyor. Peki, firma güvenirliği nasıl anlaşılır?

  • Çalışacağınız firmanın Sağlık Bakanlığından onaylı olup olmadığına bakın.
  • Firmanın Garantili Hizmet sözü kalitesini gösterir.
  • İlaçlamaya işlemini yapan personelin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri kullanmasına dikkat edin.
  • Şirketin bütün yasal prosedürleri ( Sağlık Bakanlığı onayı, çalışma izni, sertifika, ruhsat) yerine getirdiğinden belgelerini inceleyerek emin olun.
  • Firmanın kullandığı bütün ürünlerin TSE damgalı olması, güvenirliğini test etmeniz açısından size yardımcı olacaktır.

Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama yılların tecrübe ve birikimi ile sizlere kaliteli hizmet sunmak için bir telefon uzağınızda bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir