fare-istasyonlari-ne-ise-yarar

fare-istasyonlari-ne-ise-yarar

Fare İstasyonları Ne İşe Yarar?

Fare istasyonları ne işe yarar? Sorusuna vereceğimiz yanıt başı fareler ile dertte olan vatandaşlara yardımcı olacaktır. Fareler kıvrak zekaya sahip olan zararlı haşerelerdir. Keskin diş yapıları ile insanları ve eşyaları kemiren fare ile mücadele etmek neredeyse imkansızdır. İnsanların ulaşamayacağı küçük deliklere saklanan ve yok edilmeleri fare zehirleri ile mümkün olan farelerden kurtulmak için eski usul fare kapanlarını kullanmanıza gerek yok. Kurduğunuz tuzakla yeme gelen ve tık sesi ile beraber korkunç bir görüntünün ortaya çıktığı eski usullerin yerinde artık fare istasyonları var. Daha hijyenik ve insancıl bir uygulamanın olduğu fare istasyonları zehir ile yok olan haşerenin kutuya koyulup yok edilmesi ile son bulur. Fare istasyonları ile ilaçlama aşamalarını sıralayacak olursak;

  • Öncelikle ilaçlama yapılacak alan işleme hazır hale getirilir. İlacın etki gücünü arttırmak için kapı ve pencereler iyi bir şekilde kapatılır.
  • Fare istasyonlarına fareler kıvrak zekaya sahip olduğu için zehirli yem ve normal yem koyulur.
  • Zehirli yemi yiyen fareler su ile temas ettiği anda ölürler.
  • Su içmemeleri durumunda birkaç saat içinde zehrin etkisi ile ölen fareler istasyonlara koyularak yok edilirler.
  • Uygulama bittikten sonra ilaçlama yapılan yer iyi bir şekilde temizlenmeden kesinlikle rutin yaşama dönülmez.

Fare istasyonlar ne işe yarar ve fareler ile ilgili aklınıza takılan bütün sorular için iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilir, kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları toplumda maliyetli olduğu düşünülen ancak güvenirli firmalar ile çalışıldığında kesin sonuç almaya yarayan bir ücretlendirmedir. Firmamız politikası gereği kırsalda ya da metropolde yaşayan insanları ayırt etmeksizin bütün kesimlere uygun olan fare ilaçlama fiyatları belirlenir. Lağım ve bataklıklarda yaşayan ve dolaştıkları yer itibari ile etrafa mikrop saçan fare ile mücadele için vakit kaybetmeden fare ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmelisiniz. Aksi durumda sayısı giderek artan farelerin yaşam alanınızı istila etmesi ve rutin yaşam dengesi bozulmuş bir gündelik yaşamda baş başa kalabilirsiniz. Bu bağlamda sizleri farelerden profesyonel yöntemler ile kurtarmaya çalışan firmamızda fare ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılacak olan farenin türü ve sayısı
  • İlaçlama sırasında kullanılacak fare ilacı miktarı
  • İlaçlama yapılan alanın büyüklüğü etkin faktörler arasında yer alır.

Fare ilaçlama fiyatları oldukça ekonomik ve bütçenize dost bir anlayış ile oluşturulmuştur. Fareleri yaşamınızdan çıkarmak ve eski yaşantınıza geri dönmek için sizlere hizmet vermek için bir telefon uzağınızda bekleyen firmamızı arayabilirsiniz.

Fare İlaçlama Şirketleri

Fare ilaçlama şirketleri arasında yılların deneyim ve profesyonelliği ile hizmet veren Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firmamız sunmuş olduğu hizmet ve personelleri ile alanının öncü ismi olmayı başarmıştır. Fare ilaçlama başta olmak üzere; akrep ilaçlama, pire ilaçlama, hamam böceği ilaçlama uygulamalarının da yapıldığı firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilir, Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir