gaziosmanpasa-barbaros-hayrettinpasa-bocek-ilaclama

Gaziosmanpaşa Barbaros Hayrettinpaşa Böcek İlaçlama

Barbaros Hayrettinpaşa haşere ilaçlama firmamız biyosidal ilaçlarla kontrol hizmeti veren bir ilaçlama firmasıdır. Böcek ilaçlama firmaları arasında onlarca yıldır kaliteli, sağlıklı ve garantili ilaçlamalar yapan ilaçlama servisimiz Sağlık Bakanlığı ilaçlama yetki belgesi sahibi bir servistir. İlaçlama uygulamaları öncesinde ekiplerimiz kişiye alması gereken önlemler konusunda bilgi verirken, ilaçlama sonrasındaysa mekanı nasıl kullanması gerektiği konusunda yönlendirmelerde bulunur. İlaçlama firmamız tarafından bir prensip haline getirilen bu çalışmamız müşteri memnuniyetini de sağlamıştır.

Böcek ilaçlama, haşere ilaçlama ve fare ilaçlama yöntemlerinde kalıcığı sağlayan, her zararlı canlı türü için ona özel kimyasallar ve yöntemler kullanmamızdır. Pire ilaçlama, kene ilaçlama, tahtakurusu, bit ve tahtakurdu ilaçlamalarında kokulu sıvı kimyasal ya da kokusuz sıvı kimyasal ilaçlar püskürtülerek ya da sisleme yöntemi dediğimiz yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Kene ilaçlamaları veya bit ilaçlamaları açık ve kapalı alanlarda çoğunlukla sisleme yöntemi ile uygulanır. Bu tip haşerelerin kendileri de yumurtaları da çok küçük olduğundan sisleme yöntemiyle kimyasal ilaç, en dar alanlara bile kolayca nüfus ederek çok kısa bir zamanda etkisini gösterecektir. Püskürtme yöntemi ise parklarda, ormanlık alanlarda fabrikalarda, okullarda insanların olmadığı bir vakitte uygulanır. Bu yöntem haşereye oranla daha büyük böcekler için uygulanır. Jel İlaçlama yöntemimiz de kapalı veya iç mekanlarda böceklerin yoğunluğunun az olduğu yerlerde yapılır. Bu da kokusuz bir ilaçlama yöntemidir. Jel ilaçlamanın yapıldığı yerler hariç tüm yüzeyler temizlenebilir. Ancak jelin hiçbir şekilde sökülmemesi gerekir.

Bir diğer ilaçlama tekniği ise fareler için yapılandır. Bu da farelerin yaşadığı yerlere göre farklı tekniklerle yapılır. Tarla ve bostanda görülen fareler için fare buğdayları kullanılır. Bodrum, çatı katı gibi kapalı alanlarda fare tozları yöntemi uygulanır. Ancak insanların, kedi ve köpek gibi başka canlıların ortak kullandıkları dış mekanlarda ise fare istasyonları kullanılmaktadır. Aslında tüm bu kurtulmaya çalıştığımız canlılar kendi habitatlarında elbetteki yararlıdırlar. Ancak bizim yaşam alanlarımızı işgal ettiklerinde insanlara birçok hastalık bulaştırmaktadırlar. Bu nedenle yaşam alanlarımızdan uzaklaştırılmaları bir zorunluluktur.

Gaziosmanpaşa Barbaros Hayrettinpaşa böcek ilaçlama fiyatları hem kaç metrekare alanda ilaçlama yapılacağına hem de uygulanacak ilaçlama yöntemine ve de ne kadar ilaç kullanılacağına bağlı olarak belirlenmektedir. İlaçlama fiyatlarımız hakkında daha net bilgi almak için çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir