hurriyet-mahallesi-bocek-ilaclama

Gaziosmanpaşa Hürriyet Böcek İlaçlama

Bahar ve yaz aylarının gelmesiyle birlikte pek çok haşere ve böcek istilaları sıklıkla görülür. Bu nedenle Gaziosmanpaşa Hürriyet Mahallesi’nde oldukça fazla haşere ilaçlama talepleri almaktayız. İlaçlama firmamız Gaziosmanpaşa ilçesinin tüm semtlerinde yedi gün, 24 saat ilaçlama hizmeti vermektedir. İlaçlama firmamız ev ilaçlama, okul ilaçlama, iş yeri ilaçlama, fabrika, okul ilaçlama, yurt, park, ibadet yeri, bahçe ilaçlama…vb gibi pek çok birbirinden farklı açık ve kapalı alanların ilaçlaması hizmeti vermektedir. Hürriyet mahallesi böcek ilaçlama servisimiz yaşam alanı tipiniz ne olursa olsun: ev, iş yeri, fabrika, okul, bahçe, park, yurt…vs her tip açık ve kapalı alanda etkili ve kalıcı ilaçlamalar yapmaktadır. Böcek ilaçlama yöntemlerinde sıvı ilaçlama, jel ilaçlama, fare istasyonları gibi farklı yöntemler uygular. Bu yöntemler de kendi aralarında farklı uygulama şekillerine sahiptir. Bunun nedeni mevcut olan böceğin, kemirgenin veya haşerenin yaşam tiplerinin ve metabolizmalarının farklı olmasıdır.

Böcek ilaçlamalarında Hürriyet Mahallesi İlaçlama servisi en çok kalorifer böceği, hamam böceği, kakalak, çıyan, kara fatma, arı, kara sinek…vb gibi insana zarar veren canlılar üzerinde sıvı kimyasal ilaçlamalar yapar. Bu ilaçlamada kullanılan kimyasallar kokulu ve kokusuz olabilmektedir. Alanın yapısına göre ilaçlama ekiplerimiz en uygun ve etkili olan kimyasalı belirlerler. Jel ilaçlama yöntemi ise yürüyen, yoğunluğu az olan ve de kapalı ortamda yaşayan böceklerin ilaçlanmasında uygulanmaktadır. Jel kıvamında olan kimyasal ilaç kapalı alanın belirli noktalarına minik damlalar şeklinde uygulanarak yapılır. Bu yöntem de oldukça etkili ve kalıcıdır. Ev ilaçlamalarında, okul ilaçlamalarında, iş yeri ilaçlamalarında bu tip böceklere karşı uygulanabilecek etkili yöntemlerden biridir. Fare ilaçlamaları ise yine farklı mekanlarda yaşam özellikleri gösteren kemirgenler için farklı yöntemlerle yapılmaktadır. Bu kemirgenler için uyguladığımız yöntemler ise fare tozları, fare istasyonları ve fare buğdaylarıdır.

Hürriyet mahallesi ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızı arayınız.

Gaziosmanpaşa ilçesinde ilaçlama yaptığımız diğer mahalleler: Bağlarbaşı Mahallesi, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Karadeniz Mahallesi, Karayolları Mahallesi, Karlıtepe Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Pazariçi Mahallesi, Sarıgöl Mahallesi, Şemsipaşa Mahallesi, Yeni Mahalle Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yıldıztabya Mahallesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir