gumus-bocegi-ilaclama

gumus-bocegi-ilaclama

Gümüş Böceği İlaçlama

Nemli, sıcak ve karanlık ortamlarda yaşamayı benimseyen gümüş böceği, kişilerin yaşam alanlarında sıklıkla görülen haşere türleri arasındadır. Açık kapı ve pencere, karton kutu, kitap ve ortam içindeki yarıklardan kolayca kişisel alanları istila edebilir. Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama firmamız tüm böcek çeşitleri gibi gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir. Mutfak, dolap, banyo, kiler ve bodrum katlarında yaşayan bu canlılar genellikle yiyecek olarak kitap, koli, duvar kağıdı, kumaş ve tahılları tercih eder. İnsanlara doğrudan zarar vermeyen gümüş böceği kişisel alanlar içinde birçok maddi zararı da beraberinde getirir.

Gümüş Böceğinin Özellikleri

Dişi gümüş böceği her gün 200 adet yumurta bırakır. Bu canlının yumurtadan çıkma ve bir yetişkin halini alması yaklaşık 4 ay sürer. Genellikle evlerde bulunan parke ve duvar yarıkları, pencere kenarı açıkları gibi alanlarda kolaylıkla barınır. 10 ay beslenmeden yaşayabilen gümüş böceği, 300 milyon yıldır yaşayan nadir canlılar arasındadır. Ortalama yaşam süreler 1, 3 yıl arası olduğu gibi, yaşam koşullarına bağlı olarak bu sayı 8 yıla da ulaşabilir. Gümüş böceği özellikle kişisel alanlarda fark edilmediği sürece hemen ürer. Bu nedenle yaşayabileceği alanlar üzerinde hijyene oldukça dikkat edilmeli. Yaşam alanlarınız içinde gümüş böceği ile karşılaştığınızda herhangi bir müdahalede bulunmadan profesyonel ilaçlama şirketlerinden gümüş böceği ilaçlama uygulaması alınmalıdır. İşlem sonrasında şikayetçi olunan alanda uzun bir süre bu canlı türüne rastlamak olası değildir. Yaşam alanlarınızı diğer böcek türlerinde olduğu gibi gümüş böceğine karşı da devamlı muhafaza etmek için düzenli periyotlar halinde gümüş böceği ilaçlama uygulaması almanız gerekir.

Hizmet Alanlarımız

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama firmamız aynı zamanda TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. İlaçlama yapacak uzman ekibinin işlem yapılacak olan alana gelip alan büyüklüğünü ve böceğin ilaca karşı olan direncini tespit etmesinin ardından uygulamaya geçilir. Son derece titizlikle yürütülen gümüş böceği ilaçlama uygulaması sonrasında ekip lideri sorunlu kişiye neler yapılması gerektiğinin detaylarını anlatır.
Siz de kişisel veya toplumsal alanlarınızda gümüş böceği sorunu yaşıyorsanız Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 faaliyetini sürdürmekte olan müşteri hizmetlerimizden gümüş böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir