Hakkımızda

gop-hakkimizda

İlaçlama sektörünün daima en ön sırasında olan ve her zaman müşterilerinin memnuniyetini alarak hizmet sunan Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firmamız, ilçemizde ve çevre ilçelerdeki haşere şikayetlerini en nitelikli uygulamalarla yok etmekle kalmayıp, müşterilerine sağlıklı ve güvenli bir ortam da sunmaktadır.

Kalite Anlayışı

Kaliteli hizmet anlayışını kendine görev bilen Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama, bu sektörün insan sağlığı açısından ne denli önemli olduğunu bilmektedir. Bu nedenle de çalışmalarında öncelikli olarak insan sağlığını gözeten firmamız, hiçbir şekilde kalite anlayışından ödün vermemektedir. İşlem başlangıcından işlem sonuna kadar her adımda müşterilerinin yanında, müşteri haklarını bilen ve savunan firmamız, en nitelikli uygulamalarla hizmet sunmaktadır.

Hizmet Politikamız

Müşteri memnuniyetine her zaman önem veren firmamız, ekonomik fiyat politikası ile de müşterilerinin daima yanınızdadır. Kalitesiz ve dozu ayarlanamamış ilaçlarla hizmet veren firmalara itibar etmemeniz açısından siz değerli ilçe halkımızı sık sık bilinçlendirmeyi de kendine görev bilen firmamız, çizgisinden ayrılmayan bir hizmet politikasına sahiptir.

İster ev, oda gibi en küçük ister okul, hastane, fabrika gibi geniş alanların ayrımını gözetmeden, her müşterisine eşit olarak davran şirketimiz, deneyimli ve alanında eğitimli personelleri ile sizlere hizmet vermektedir. İlaçlarımızın hepsi Sağlık Bakanlığı ve TSE onaylı, ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanmış ve kontrolleri sık sık yapılan ilaçlardır.

Misyonumuz – Vizyonumuz

Misyon olarak her zaman gelişime ve yeniliğe açık olmayı tercih eden firmamız, siz değerli müşterilerimizin taleplerini de göz önüne alarak günden güne büyümektedir. İnsan sağlığının önemini bilen ve bu doğrultuda hareket eden ilaçlama firmamız, vizyon olarak da topluma hizmet etmenin değerini bilmekte, bu açıdan da kendini her zaman güncel tutmaktadır.

Bizlere ulaşmak için iletişim bilgilerimizde yer alan numaraları günün her saatinde, ister hafta içi ister hafta sonu arayabilir, müşteri temsilcilerimizden her konuda destek alabilirsiniz.