hamam-bocegi-ilaclama-2

hamam-bocegi-ilaclama-2

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böcekleri dünya üzerinde bulunan en tehlikeli canlılar arasındadır. Ölürken bile yumurta bırakabilme özelliğine sahip olan bu canlılar her yumurtlamasında 150, 200 adet yavru hamam böceği bırakır. Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama firması olarak yaşam alanlarınıza saldırı da bulunan diğer böcek türleri gibi hamam böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz. Genellikle lağımlarda üreyen hamam böcekleri, vücutlarında son derece tehlikeli bakteri ve virüs barındırır. İnsanların yaşam alanlarına sızdığında maddi ve manevi birçok olumsuzluğu da beraberinde getirir. Hamam böceklerinin insanlarla dolaylı veya doğrudan temasları sonucu aids, hepatit ve mantar gibi hastalıklar görülebilir.

Hamam Böceğinin Özellikleri

Yükseklerden uçarak yere inebildiği düz yüzeye de tırmanabilir. 1.5 mm olan her alandan rahatlıkla geçebilen bu canlılar 20 gün aç, 7 gün ise susuz yaşayabilir. Aynı zamanda kafası koptuğunda 1 hafta hayatını sürdürebilir. Karanlık ve nemli bölgelerde yaşamayı benimseyen hamam böcekleri yaşam alanlarına; bina logar sistemlerinden çatılardan, lavabo, banyo ve balkon giderlerinden, şömine ve bacalardan, çamaşır ve bulaşık makinesi aralarından veya bahçe katlarından kolaylıkla girebilir. Genellikle ölü böcekler, ölü fareler ve banyolarda bulunan deri döküntüleri ile beslenir. İnsan hayatı için son derece tehlikeli olan hamam böcekleri ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan, profesyonel hamam böceği ilaçlama hizmeti veren firmalardan yardım alınmalıdır.

Hizmet Alanlarımız

Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama firması olarak yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için en kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip olmasının yanı sıra kullanılan ilaçlar insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Siz de kişisel veya toplumsal alanlarınızda hamam böceği sorunu yaşıyorsanız, Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama firmamızı arayarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden hamam böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama sonrasında şikayetçi olunan alanda hamam böceği ile karşılaşmak olası değildir. Yaşam alanlarınızın düzenli olarak bu böcek türüne karşı sterilize edilmiş olmasını istiyorsanız belirli periyotlar halinde hamam böceği ilaçlama uygulaması almanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir