hamam-bocegi-ilaclama-nasil-yapilir

hamam-bocegi-ilaclama-nasil-yapilir

Hamam Böceği İlaçlama Nasıl Yapılır?

Hamam böceği ilaçlama nasıl yapılır? Sorusu herkesin yanıt aradığı bir sorudur, hele ki şu günlerde. Sıcaklıklar mevsim normallerinin üzerinde takip ederken bir de yaşam alanımızı istila eden haşereler ile mücadele ediyoruz. En tehlikeli ve yok edilmesi zor olan hamam böcekleri ise bunlardan sadece biri. Hamam böceği toplumda bilinmeyen özellikleri ile mücadele etmesi en zor haşeredir. Sırtında bulunan kalın tabaka ile bazen ne yaparsanız yapın yok etmek mümkün olmaz. Sayılarının giderek arttığı durumda ise mücadele etmesi imkansızdır. Hamam böceğinin fark edildiği yerlerde böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmek ve profesyonel hamam böceği ilaçlama uygulaması yaptırmak en doğru karardır. Uzman kadrosu ile ilaçlama gelen personellerimizin hamam böceği ilaçlama işleminde izlediği yolları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • İlaçlamaya başlamadan önce kapı ve pencereler iyi bir şekilde kapatılır. Bu sayede hamam böcekleri kaçamaz ve ilacın etki gücü artar.
  • İlaçlama sırasında çocukların ve kullandıkları eşyaların ortamda olmaması hayati önem taşır.
  • Uygulama yapılan alanda açıkta yiyecek, içecek ve eşya bulundurulmaz.
  • Jel ilaçlama yöntemi ile ilaçlama uygulaması başlar. TSE damgalı böcek ilaçları evin köşelerine sürülür.
  • Jel ilacı yiyen hamam böceği zehirlenir ve diğer türlerinin yanına gider. Birbirini yeme özelliği olan hamam böcekleri ölen haşereyi yer ve tek tek yok olurlar.
  • Ölen hamam böcekleri toplandıktan sonra ortam uzun bir süre havalandırılır ve temizlik işlerinin ardından rutin yaşama geri dönülür.

Hamam böceği ilaçlama nasıl yapılır ve haşereler ile mücadele etme metodları için firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları

Hamam böceği ilaçlama fiyatları herkesin maliyetli olduğunu düşündüğü bir uygulamadır. Bilinenin aksine güvenirli bir firma ile çalışıldığında oldukça ekonomik ve kesin sonuç veren tek yöntemdir. Hamam böceği ilaçlama uygulamasının yanı sıra ev ilaçlama, pire ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama işleminin de yapıldığı şirketimizde hamam böceği ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılacak hamam böceğinin türü ve yoğunluğu
  • İlaçlama sırasında kullanılacak hamam böceği ilacı miktarı
  • İlaçlama yapılan alanın büyüklüğü belirleyici olur.

Hamam böceği ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firmamızı 7/24 arayabilir, uygun ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Hamam Böceği İlaçlama Şirketleri

Hamam böceği ilaçlama şirketleri arasında 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firmamız bütün yasal prosedürleri yerine getirmiş, alanının öncü ismidir. Uzman kadrosu ve başarılı ekibi ile hizmet veren şirketimiz Sağlık Bakanlığından onaylı ve kullandığı bütün malzemeler TSE damgalıdır. Hamam böceği ilaçlama ve diğer tüm haşerelerden kurtulmak için iletişim numaralarımızdan günün her saati sizlere hizmet etmeyi bekleyen firmamızı arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir