Hamam Böceği Nasıl Yok Edilir?

Hamam böceği nasıl yok edilir? Hamam böcekleri özellikle evlerimizde en sık karşılaştığımız haşere türüdür. Sırtlarında bulunan kalın tabaka ile kendini koruyan ve yok edilmesi en zor haşereler arasında yer alan hamam böceği ile mücadele etmek için profesyonel böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmeli ve hamam böceği ilaçlama uygulaması yaptırmaktır. Hamam böceği ile mücadele etmek için firmamızda Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilacı ile yapılan uygulamada jel ilaçlama yöntemi kullanılır. Hamam böceği ilaçlama nasıl yok edilir? Sorusuna yanıt verecek olursak;

  • İlaçlama yapılacak alanda hazırlık yapılır. Açık pencere, kapı kapatılır ve böceklerin kaçması önlenir.
  • Bağışıklık sistemi zayıf olan çocuklar ve kullandıkları eşyalar ilaçlama bitene kadar ortamda bulundurulmaz.
  • Böcek ilaçlama sırasında açıkta bulunan mutfak eşyaları dolaplara kaldırılır ve uygulama bittikten sonra iyi bir şekilde yıkanarak temizliği sağlanır.
  • Banyo ve mutfaklardaki gider boruları kapatılarak böceklerin kaçması önlenir.
  • Hamam böceği ilacı jel ilaçlama yöntemi ile uygulandıktan sonra zehri yiyen hamam böceği diğer böceklerin yanına gider ve ölür. Birbirinin ölüsünü yiyen hamam böcekleri ölen hamam böceğini yiyerek zehri alır ve tek tek yok olurlar.

Özellikleri itibari ile oldukça tehlikeli olan hamam böcekleri fark edildikleri an çoğalmalarına izin vermeden yok edilmelidir. Kontrol altına alınmadığında sayısı yüzlercesini bulan hamam böceği ile mücadele için firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları

Hamam böceği ilaçlama fiyatları hesaplaması yapılırken bazı faktörler maliyetin oluşmasında belirleyici olur. Hamam böceği acı eşiği oldukça yüksek bir haşeredir. Günlerce aç bir şekilde yürüyebilen bu haşereyi fokurdayan bir suyun içine atasanız bile ölmez. Sırtında bulunan kalın tabaka ile korunan hamam böceğinin kafasının kopması durumunda 8 gün yaşayabildiği ve ölme sebebinin kafasının kopması değil yemek bulamaması olduğunda söylediğimizde yok edilmesinin ne denli zor olduğunu anlatmış oluruz. Profesyonel böcek ilaçlama ile yok edilen hamam böceği ilaçlama fiyatları firmamızda hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılacak hamam böceğinin türü ve yoğunluğu
  • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
  • İlaçlama yapılan alanın metrekare cinsinden büyüklüğü etkili faktörler arasında yer alır.

Hamam böceği ilaçlama fiyatları her kesimden kişinin ödeyebileceği miktarda oluşturulur ve ilaçlama sırasında sağlığınıza zarar verecek bütün durumlara yönelik tedbir alınır. Sizin de başınız hamam böceği ve diğer haşereler ile dertte ise firmamızı 7/24 arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hamam Böceği İlaçlama Şirketleri

Hama böceği ilaçlama şirketleri arasında yılların tecrübe ve birikimine güvenen firmamız kullandığı ürünler ile beraber Sağlık Bakanlığından onaylıdır. Hamam böceği ilacı ve kullanılan malzemelerimizin her birinin üzeri TSE damgalı ve sağlığınıza zarar verecek hiçbir zararlı madde barındırmamaktadır. Hamam böceği ile mücadele için firmamızı günün her saati arayabilir, çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir