hamam-boceginden-nasil-kurtulurum

hamam-boceginden-nasil-kurtulurum

Hamam Böceğinden Nasıl Kurtulurum?

Hamam böceğinden kurtulurum sorusunun sonuç veren kesin cevabı profesyonel hamam böceği ilaçlama uygulaması yaptırmaktır. Hamam böceği ile mücadele diğer haşerelere oranla biraz daha zordur. En önemli özelliği hızlı bir şekilde çoğalmak olan hamam böcekleri çok güçlü bir yapıya sahiptir. Yemek yemeden günlerce dolaşabilen haşere ile mücadele ederken yapacağınız ilk şey işini iyi yapan böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmektir.  Hamam böcekleri kafaları kopsa dahi 8 gün hayatta kalabilirler. Ölme sebepleri ise kafalarının kopmuş olması değil açlıktır. Acı eşiği bu kadar yüksek olan hamam böceği ile mücadele etmek için vakit kaybetmeden İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteren Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firması ile irtibata geçmeli ve sağlığınızı tehdit eden bu canlıyı yok etmelisiniz. Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firmamız uzman kadrosu ve güler yüzlü ekibi ile bir telefon uzağınızda size hizmet etmek için bekliyor.

Hamam Böceği İlaçlama Nasıl Yapılır?

Hamam böceği ilaçlama nasıl yapılır ve ilaçlama sırasında nelere dikkat edilir sorusuna yanıt vermeye çalışacağız. Hamam böcekleri hayatın bütün alanlarında karşımıza çıkabilir ancak özel yaşam alanımız olan evlerimizde çıktığında büyük bir rahatsızlık oluşturur. Geceleri aktif hale geçen hamam böcekleri yiyeceklerin üzerinde dolaşarak mikrop bulaştırır ve sağlığımızı tehdit eder. Hamam böceğinden kurtulmak için firmamızda uygulanan ilaçlama aşamalarını sıralayacak olursak;

  • Öncelikle ilaçlama yapılacak alan boşaltılır. Pencere, kapı ve açıktaki bütün giderler kapatılır.
  • Mutfak eşyaları dolaplara kaldırılır ve işlem bitiminde sterilize edilir.
  • İlaçlamanın olduğu yerde çocukların bünyesi zayıf olduğu için bulundurulmamasına özen gösterilir. İşlem bitimine kadar çocuklar alana sokulmazlar.
  • Böcek ilaçları ile uyguladığımız jel ilaçlama işleminde hamam böcekleri zehri yer ve diğer haşerelerin yanına gider. Birbirini yeme özelliği olan hamam böcekleri ölen hamam böceğini yer ve hepsi yok olur.
  • Alan hamam böceklerinden temizlendikten sonra 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırılarak ilacın etkisinden arındırılır.
  • Temizlik işlerinin ardından günlük rutin yaşama geri dönülür ve sağlığınızı tehdit eden haşerelerden kurtulmuş olursunuz.

Hamam böceği ilaçlama nasıl yapılır sorusu ile ilgili aklınıza takılan bütün bilgilere firmamızı arayarak ulaşabilir, size özel indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları

Hamam böceği ilaçlama fiyatları hesaplanırken 3 ana faktör fiyatın belirlenmesinde etkili olur. Hamam böceği ilaçlama uygulamasının yanı sıra; pire ilaçlama, akrep ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama işlemlerinin de yapıldığı ilaçlama fiyatlarımız hesaplanırken;

  • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
  • İlaçlama yapılacak hamam böceğinin türü ve yoğunluğu
  • İlaçlama yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü belirleyici olur.

Hamam böceği ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için almak için bir telefon uzağınızda bekleyen firmamızı 7/24 arayabilir, uygun ödeme koşullarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir