gaziosmanpasa-kucukkoy-bocek-ilaclama

Gaziosmanpaşa Küçükköy Mahallesi Böcek İlaçlama

Böcek ve haşerelerin bulunduğu alanlarda yüzde yüz hijyen söz konusu olamamaktadır. Bu nedenle bu gibi alanlarda vakit kaybetmeden ilaçlama çalışmalarının yürütülmesi gerekmektedir. Haşere problemini ortadan kaldırma çalışmalarında vatandaşların sıkıntılarını gidermek üzere hizmet veren Gaziosmanpaşa Küçükköy böcek ilaçlama firması; ilaçlama hizmetlerini İstanbul, Kocaeli ve İzmir’de çalışmalarını sürdürmektedir. Bu hizmetlerde kullanılan ilaçlar ve ilaçlama faaliyetleri; insan sağlığına zararı olmadığı ispatlanmış içeriğe sahiptir.

Küçükköy Böcek İlaçlama Servisi

20 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdüren Küçükköy böcek ilaçlama Gaziosmanpaşa servisinin yürütmekte olduğu çalışmalar; Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı, ziraat mühendisleri tarafından geliştirilen, insan sağlığına hiçbir zararı olmadığı teyit edilen ilaçlarla yürütülmektedir. Haşere ilaçlamada kullanılacak yöntemler, ilaçlama ekibimizin ilk analizinden sonra, belli değişkenlere göre belirlenmektedir. Bunlar; ilaçlanacak alanın büyüklüğü, haşere türü ve yayılma oranı, alanın genel nitelikleri gibi durumlardır. Bunlara bağlı olarak uygulanan ilaçlama uygulamaları özetle şu şekildedir;

  • Sıvı İlaçlama: Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki şekilde uygulanan sıvı ilaçlama yöntemi; çoğunlukla yoğun istilalarda ve geniş alanlarda kullanılır. İlaç zemine uygulanır ve bu sebeple bir süre sulu temizlik yapılmaması gerekir. Kısa sürede sonuç sağlar ve 3 aya kadar etkisini korumaktadır. Kokulu ilaçlama, daha kısa sürede sonuç vermektedir ve işlem esnasında evi terk etmek gerekir. Alandan uzaklaşmanın mümkün olmadığı yerlerde ise kokusuz ilaçlama tercih edilmektedir.
  • Jel İlaçlama: Hamam böceği ve kalorifer böceği üzerinde öldürücü etkiye sahiptir. Bu haşerelerin bulunduğu alanlarda, haşerenin geçiş yollarına ve yuvalarına uygulanır. Kokusuzdur ve işlem esnasında alandan uzaklaşmayı gerektirmez.
  • Fare İstasyonu: Fare istilalarında en çok tercih edilen ve en pratik olan uygulamadır. Haşerenin sevdiği kokularla maskelenen fare ilacı; özel bir kutunun içinde muhafaza edilir ve başka canlıların ilaca temasını engeller. Kutuya girerek ilacı yiyen fare, dışarı çıkamaz ve kutunun içinde ölür. Böylece koku oluşumu da engellenmiş olur. Bu özelliği dolayısıyla ilaçlama servisleri tarafından en sık başvurulan yöntemdir.

Gaziosmanpaşa Küçükköy böcek ilaçlama servisinin ilaçlama yöntemleri ve size özel haşere ilaçlama fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için 7/24 hizmetinizde olan çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir