neden-profesyonel-ilaclama

neden-profesyonel-ilaclama

Neden Profesyonel İlaçlama?

neden-profesyonel-ilaclama
neden-profesyonel-ilaclama

Neden profesyonel ilaçlama sorusunun cevabı haşerelerin zararları içinde gizli. Yaz mevsiminin gelmesiyle beraber sıcaklıkların yükselmesi haşerelerin yoğunluk kazanmasına sebep oldu. En önemli özellikleri hızlı bir şekilde yayılmak olan haşerelerin ortaya çıkması ile beraber hızlı bir şekilde yaşam alanımızı istila etmesi ciddi sağlık sorunlarına yol açar. Astım ve alerjik reaksiyonları olan kişilerin haşerelere karşı daha dikkatli olması oldukça önemlidir. Haşerelerin kan emen türlerinin ısırması sonucu ciltte kabarma, kaşıntı ve kızarıklık gibi belirtiler oluşur ve zamanlar yara haline alır. Haşerelerin içlerinde zehirli olan türlerin teması halinde ölümcül sonuçlar olduğu bilinen bir gerçek. Haşerelerin yaşamamıza ve çevremize verdiği zararları engellemek adına sektörde 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firmamız haşere ile mücadelede ilk akla gelen isimlerden olmuştur. Peki, neden profesyonel ilaçlama?

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenirliği nasıl anlaşılır? Haşere ile mücadele dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntı iyi bir firma ile çalışmak. İşini iyi yapmayan, sıradan bir firma ile çalıştığınızda başınıza dert olan haşereler yok olmadığı gibi daha hızlı bir şekilde çoğalmaya başlar. Haşerelerin en önemli özelliği hızlı bir şekilde çoğalması olduğu göz önüne alınırsa iyi bir firma ile çalışmanız öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken unsurlardan biridir. Firma güvenirliği nasıl anlaşılır sorusuna cevap vermek gerekirse;

  • Çalışacağınız firmanın Sağlık Bakanlığından onaylı olup olmadığına bakın.
  • Firmadan gelen personelin kullandığı ürünlerin TSE damgalı olmasına dikkat edin.
  • Şirketin Garantili Hizmet vermesini ön koşul olarak değerlendirin.
  • Firmanın bütün yasal prosedürleri (Sağlık Bakanlığı onayı, sertifika, çalışma izni, ruhsat) yerine getirdiğinden belgelerin fotokopisini alarak teyit edin.
  • İlaçlamaya gelen personelin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri kullanıp kullanmadığını inceleyin.

Gaziosmanpaşa İlaçlama firmamız Sağlık Bakanlığından onaylı olup bütün yasal prosedürleri yerine getirmiştir. Haşerelerle mücadele için çalışacağınız en doğru firma sadece bir telefon uzağınızda.

İlaçlama Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

İlaçlama yapılırken nelere dikkat edilir? Haşere ilaçlama profesyonellik ve tecrübe isteyen bir iştir. Haşerelerle bireysel mücadele sonuç vermediği gibi çok da tehlikelidir. Haşereler ile mücadele ederken profesyonel bir firma ile çalışarak hem sağlığınız hem de ekonominizi koruma altına almış olursunuz. İlaçlama yapılırken nelere dikkat edilir sorusunun cevabı;

  • İlaçlama yapılacak alan işleme hazır hala getirilir.
  • İlaçlama yapılacak alandan çocuk ve kullandıkları eşyaların kesinlikle uzak tutulması gerekir.
  • İlaçlama esnasında ortamda bulunan eşyalar kaldırılmalı ya da iyi bir şekilde korunmalıdır.
  • İlaçlama işlemi bittikten sonra ortam en az 2 saat havalandırılarak ortam ilacın etkisinden arındırılır diyerek cevaplandırabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir