pire-ilaclama-fiyatlari

pire-ilaclama-fiyatlari

Pire İlaçlama Fiyatları

Pire ilaçlama fiyatları toplumuzda varılan yanlış yargı ile maliyetli olduğu düşünülen ancak iyi bir firma ile çalıştığınız takdirde gayet uygun ve pirelerden kurtulmak için en doğru yoldur. Pire ile mücadele için uyguladığımız ilaçlama yöntemleri son teknolojiye uygun olup sağlığınızı tehdit edecek bütün unsurlardan arındırılmıştır. Pireler gözle görülmeyecek kadar küçük ve yayılmaları ile sayısı yüzleri bulan zararlı canlılardır. Küçük bir böcekten ne olur diyerek büyük bir yanılgının içine düşmüş olursunuz, bunun için pirelerin fark edildiği yerlerde vakit kaybetmeden profesyonel pire ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız. Firmamızda pire ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • İlaçlama yapılacak pirenin türü ve yoğunluğu
 • İlaçlama yapılan alanın alan büyüklüğü
 • İlaçlama esnasında kullanılacak ilaç miktarı belirleyici olur.

Her bütçeye uygun ilaçlama fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgi almak ve sağlığınızı tehdit eden pirelerden kurtulmak için firmamızı günün her saati arayabilir, uygun ödeme koşullarımızdan yararlanabilirsiniz.

Pire İlaçlama Yöntemleri

Pire ilaçlama yöntemleri uygulanmadan önce haşerenin türüne ve bulunduğu alana göre bir ön çalışma yapıldıktan sonra karar verilir. Evdeki pirelerden kurtulmak için uygulanan kokulu ilaçlama yöntemimizde pireler kısa sürede yok ederken, sağlığınızı tehdit edecek bütün durumlara yönelik tedbir alıyoruz. Pire ile mücadele çalışmalarımızda son yıllarda geliştirdiğimiz ilaçlama yöntemleri haşereleri kısa sürede yok ederken, pratik bir uygulama halini alıyor. Firmamızda uygulanan pire ilaçlama yöntemleri sıralanacak olursa;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama

Pire ilaçlama ve diğer tüm haşerelerin yok edilmesinde önemli olan ayrıntı işini iyi yapan bir firma ile çalışmaktır. Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firmamız 20 yılı aşkın süredir İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet göstermektedir. Firmamızda yer alan uzman kadro insan sağlığına öncelik tanırken, işini büyük bir özveri ile yapmaktadır.

Neden Profesyonel Bir Firma?

Neden profesyonel bir firma sorusunun yanıtı haşerelerin zararlarında gizlidir. Pireler küçük ve kolay yayılan bir özelliğe sahiptir. Pireleri yok etmek için profesyonel bir firma ile çalışmak önemli. Peki, bir firmanı n güvenilir olduğunu nasıl anlarız?

 • Firma güvenirliğini test etmeye şirketin Sağlık Bakanlığından onaylı olup olmadığına bakarak başlayın.
 • Şirketin bütün yasal prosedürleri yerine getirdiğinden belgelerin fotokopisini isteyerek emin olabilirsiniz.
 • İlaçlamaya yapacak firmanın Garantili Hizmet sözünü verebilmesi kendine olan güvenini gösterir.
 • Şirketin kullandığı bütün ürünlerin üzerinde TSE damgasının olmasına dikkat edin ve ilaçlamaya gelen personelin; maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri eksiksiz bir şekilde kullandığını inceleyin.

Sizin de başınız pireler ile dertte ise yukarıda sayılan bütün ayrıntılara sahip Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firmamızı arayabilir, uygun ödeme koşulları ile pireler yok edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir