pire-ilaclama-hizmeti-nasil-alinir

pire-ilaclama-hizmeti-nasil-alinir

Pire İlaçlama Hizmeti Nasıl Alınır?

Pire İlaçlama Hizmeti Nasıl Alınır? Diye merak edenler için cevaplayacak olursak bu konuda öncelikle sizin evde bulunan pireleri fark etmiş olmanız gerekmektedir. Daha sonrasında bu konuda uzman olan bir firmadan pire ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. Pireler evinize ya da sizlere ait herhangi bir yaşam alanına girdiklerinde henüz daha çok küçüktürler. Renkleri açık kahverengi şeklinde olduğu için onları görüp fark edebilmeniz oldukça zor olacaktır. Genellikle 2-3 mm ebatlarında olan pirelerin erişkin hale gelmesi renklerinin koyulaşarak daha görünür bir hale gelmesi birkaç haftayı bulabilir. Bu durumda pireler siz onları fark edene kadar çoktan binlerle ifade edilen rakamlara ulaşmıştır. Bu durumda onlardan kurtulabilmenin tek yolu profesyonel bir ilaçlama firmasında pire ilaçlama hizmeti almak olacaktır.

Pire İlaçlama Hizmetinin Adımları

Pire ilaçlama hizmetini gerçekleşmesi için öncelikle sizin pire ilaçlama hizmeti veren bir firmayı arayarak destek istemenizle mümkün olacaktır. Firmadaki yetkili size bir ekip yönlendirmesi yapacaktır. Gelen ekip ise ilk iş olarak;

  • Bir keşif araştırması gerçekleştirecek ve evinizdeki her köşeyi detaylıca arayacaktır. Burada asıl amaç pirelerin yerlerinin tespit edilmesidir.
  • Keşif sırasında en önemli olgulardan biri de özellikle pirelere ait yumurtaların bulunup imha edilmesi durumudur. Aksi halde ilaçlamadan sadece birkaç hafta sonra pireler yumurtalardan çıkarak tekrar üremeye başlayacaklardır. Ve bu durumda başa dönülecektir.
  • İkinci aşama olan karar uygulamasında ise ekip toplantı yaparak keşif aşamasında elde edilen tüm detayları masaya yatırır.
  • Bu detaylar ışığında alınan kararlar doğrultusunda ilaçlama operasyonun üçüncü aşaması olan uygulamaya geçilir.
  • Bu aşama karar aşamasının adeta pratiği niteliğindedir. Karar toplantısında alınan kararların tamamı burada faaliyete geçer.
  • Son olarak ilaçlama bitirildiğinde personeller sizlere ilaçlamadan sonra nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini anlatacaklardır.

Bu adımlar titizlikle izlenmediği takdirde yapılacak olan pire ilaçlama hizmetinden randıman alabilmeniz çok mümkün değildir.

Pire İlaçlama Hizmetinin Fiyatları

Pire ilaçlama hizmeti aldığınız zaman şüphesiz herkes tarafından en çok merak edilen şey, fiyatlarıdır. Her keseye uygun olan fiyatları etkileyen unsurlar ise şöyledir:

  • İlaçlama yapılacak alanın metrekare olarak büyüklüğü,
  • İlaçlama yapılacak olan alandaki böcek türleri ve yoğunlukları,
  • İlaçlamada kullanılacak olan ilaç ve miktarı aynı zamanda kullanılacak olan cihazın cinsidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir