gaziosmanpasa-fevzicakmak-pire-ilaclama-nasil-yapilir

Pire İlaçlama Nasıl Yapılır?

Pire ilaçlama nasıl yapılır? Sorusuna yanıt vermeden önce kısaca pirelerin zararlarından bahsetmek istiyoruz. Pireler yapı olarak oldukça küçük ve gözle görülemeyen canlılardır. Pire ile mücadele için öncelikle yaşadığınız yerin hijyenine dikkat etmelisiniz. Evlerinizi günlük olarak çamaşır suyu ile temizlemeli, biriken çöpleri düzenli olarak atmalısınız. Ancak bazen ne yaparsanız yapın pireleri yok etmek mümkün olmaz. Yaşadığınız yerde haşereler ürüyor ya da evcil hayvan besliyorsanız pirelerden kurtulmak hiç de kolay olmayacaktır. Böyle durumlarda vakit kaybetmeden böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmeli profesyonel pire ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız. Peki, pire ilaçlama nasıl yapılır?

  • Pire ilaçlama uygulamasına alanı hazırlayarak başlarız. Kapalı alan ilaçlama yapılırken açıkta kapı, pencere kapatılır. Bu şekilde ilacın etkisi arttırılır ve böceklerin kaçması engellenir.
  • Böcek ilaçlama işlemi yapılırken mutfak eşyaları dolaplara kaldırılır. Uygulama bittikten sonra iyi bir şekilde yıkanarak geri yerine koyulur.
  • Buharlama ve kokulu ilaçlama yöntemi ile uyguladığımız pire ilacı etkisini gösterdikten sonra bütün pireler yere dökülür.
  • Pireler ortamdan kaldırılıp, alan 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırıldıktan sonra genel temizlik yapılır ve eski yaşamınıza geri dönersiniz.

Pire ilaçlama uygulamasına gelen personellerimiz eğitimli olup ilaçlama sertifikasına sahiptir. Pire ve diğer tüm haşerelerden kurtulmak için Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Pire İlaçlama Fiyatları

Pire ilaçlama fiyatları toplumda varılan yanlış yargı ile maliyetli olduğu düşünülen ancak doğru bir firma ile çalışıldığı sürece oldukça ekonomik bir işlemdir. Bulaşıcı özelliğe sahip olan pirelerden kurtulmak için yapılması şart olan pire ilaçlama uygulaması toplumdaki bütün kesimlerin ekonomisine uygun olacak ücretler ile yapılmaktadır. Burada en önemli ayrıntı işini iyi yapan profesyonel bir firma ile çalışmanızdır. Firmamızda pire ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılan pirenin türü ve yoğunluğu
  • İlaçlama sırasında kullanılan pire ilacı miktarı
  • İlaçlama yapılan alanın yüz ölçümü belirleyici olur.

Pire ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve pirelerden kurtulmak için 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama şirketimizi 7/24 arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Şirketleri

Böcek ilaçlama şirketleri ile çalışmak istiyor ancak bir türlü karar veremiyorsanız en doğru adrestesiniz. Yılların tecrübe ve birikimi ile hizmet veren firmamız Sağlık Bakanlığından onaylı ve bütün yasal prosedürleri yerine getirmiştir. Böcek ilaçlama sırasında kullandığımız böcek ilaçları ve malzemeler TSE damgalıdır ve sağlığınızı tehdit edecek hiçbir unsur barındırmaz. Pire ilaçlama uygulamasının yanı sıra; ev ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama, hamam böceği ilaçlama işleminin de yapıldığı firmamız bir telefon uzağınızda sizlere hizmet etmek için bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir