pire-ilaclama-yontemleri

pire-ilaclama-yontemleri

Pire İlaçlama Yöntemleri

Pire ilaçlama yöntemleri son teknolojiye uygun olarak geliştirilmiş ve püskürtmeli ilaçlama yöntemi olarak adlandırılmıştır. Pireler ebat olarak oldukça küçük ve birçok kişinin fark edemeyeceği yerlere saklanan küçük canlılardır. Bulaşıcı özelliğe sahip olan pire ile mücadele etmek maalesef onlar tarafından ısırıldıktan sonra başlayacaktır. Çünkü yayılma sırasında hiçbir belirti vermeyen pireler geceleri aktif hale geçerek insanlara ve hayvanlara zarar verirler. Hayvanların sırt bölgelerinden ve yünlü eşyalardan aktif hale geçen pirelerden kurtulmak için böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmenizde fayda var. Aksi durumda sayısı her geçen gün artan ve yaşam alanınızı istila eden pireler ile yaşamak zorunda kalırsınız ki bu da çok tehlikelidir. Püskürtme yöntemi ile yok ettiğimiz pire ilaçlama uygulaması için Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Pire İlaçlama Nasıl Yapılır?

Pire ilaçlama nasıl yapılır? Sorusuna pireler ile karşılaşmış ancak nasıl mücadele edeceğini bilmeyen insanların yanıt aradığınız biliyoruz. Hayatın bütün alanlarında karşımıza çıkma ihtimali olan pire ile mücadele etmenin elbette yolu var ancak bu aşamada profesyonel firmalar ile çalışmanız oldukça önemlidir. Sıradan ve amatör yollar ile çalışan firmalar pirelere çare bulmadığı gibi ekonomik kayıp yaşamanıza neden olur. Püskürtmeli ilaçlama yöntemi uygulanırken;

  • İlaçlama yapılan alan işleme hazır hale getirilir. Kapalı alanda yapılan ilaçlama açıkta kapı ve pencere bulunmaması oldukça önemlidir.
  • ULV cihazı ile çalışan personellerimiz pire ilacı dahil etilleri makinelerini kullanmaya başladıktan sonra ilaç alana yayılır.
  • İlacın etkisi ile bir bir yere dökülen pireler toplandıktan sonra detaylı bir temizlik yapılır.
  • Haşerelerden arınan evinizde gündelik yaşamınıza geri dönebilirsiniz.

Pire ilaçlama uygulamasında en önemli ayrıntı da uygulamayı belirli periyotlarda yaptırmaktır. Eviniz tamamen pirelerden arınana kadar pire ilaçlama uygulamasına son vermemelisiniz.

Pire İlaçlama Fiyatları

Pire ilaçlama fiyatları firmamıza gelen müşterilerin ilk başta merak ettiği konudur. Pirelerden bıkmış ve yaşam alanından atmak isteyen birçok kişi pire ilaçlama uygulamasının maliyetli olduğunu düşünerek kendi yöntemlerine başvuruyor. Sonuç elbette hüsran ile son buluyor. Pire ile mücadele etmenin tek yolunun pire ilaçlama olduğunu anlayıp firmamızla iletişime geçen müşterilerimize sorduğumuz 2 soru maliyetin belirlenmesinde etkili oluyor. Bu sorular;

  • İlaçlama yapacağımız alanın büyüklüğü ne kadar?
  • İlaçlama yapacağımız haşerenin türü ve yoğunluğu nedir?

Vereceğiniz cevapların ardından kullanılacak pire ilacı miktarını hesap eden firma çalışanlarımız bütçenizi aşmayacak bir ücretlendirme yaparak sizleri pire sorunundan kalıcı bir şekilde kurtarır. Bütün haşereler ile mücadele eden firmamızı günün her saati arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir