Pire İlaçlama

Pire, dünyada en hızlı çoğalan ve ölümle dahi sonuçlanabilen hastalıkların yayıcısı olan bir haşeredir. Gözle görülmesi bile zor olan bu haşere, oldukça tehlikelidir ve vücuda hem içten hem de deri yüzeyinden zarar vermektedir.
İşte Gaziosmanpaşa’da ve çevre ilçelerimizde tüm haşereler üzerinde etkili sonuçlarla mücadele veren Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firmamız, sizleri haşerelerden kurtarmakla yetinmez, halkımızın sağlığını da gözetir.

Pire Nerelerde Bulunur?

Pirelerin dünyada en çok bulunduğu yerler;

 • Ekvator ve çevresi,
 • Orta ve ılıman iklimler,
 • Hayvancılığın yaygın olduğu bölgeler,
 • Nüfusun ve nüfus artışının yüksek olduğu ülkeler.

Yukarıda saydığımız tüm özellikler ülkemizde mevcut olduğundan dolayı, pire sayısı da ülkemizde fazladır. Aynı zamanda pirelerin fazlalığına ek olarak da pirelerin türleri de ülkemizde oldukça çeşitlilik göstermektedir.

Evimde Pire Olduğunu Nasıl Anlarım?

Evlerimizdeki haşerelerin varlığına çoğu zaman şahit olamayabiliriz. Bu nedenle de hangi haşerenin evimizde olup olmadığına, haşereden kurtulma yollarına kolay karar veremeyebiliriz. Peki evimizde pire olduğunu nasıl anlayabiliriz?

 • Evin içinde hızlı bir şekilde zıplayan, oldukça küçük bir haşereye şahit oluyorsak,
 • Çarşafların, halıların ya da yatakların üzerinde küçük, siyah, noktaya benzer haşereler görüyorsak,
 • Vücudumuzda sinek ısırığından daha büyük ve daha kaşıntılı kabarcıklar oluşuyorsa,
 • Evcil hayvanlarımızda ara ara huzursuzluk ve kaşıntı yaşanıyorsa

evimizde ya da içinde bulunduğumuz herhangi bir mekanda pire veya pireler olduğundan emin olabiliriz. Unutmamak da gerekir ki pek çok haşere gibi pireler de diğer haşereleri tetikleyerek, onları bulundukları mekana çekebilmektedirler.

Pireden Kurtulma Yolları Nelerdir?

Hemen herkes evinde pire olduğundan şüphelendiğinde, ilk başvurduğu şey bu haşerelerden nasıl kurtulacağını araştırmaktır. Çünkü oldukça can sıkıcı olabilen bu haşere, sadece insanlara değil pek çok evcil hayvana da zarar verebilmektedir. Peki pireden kurtulmanın yolları nelerdir, pire nasıl yok edilir?

Hemen herkes pire ile mücadele ederken sıklıkla hatalı yollara, uygulamalara başvurmaktadır. Bunlardan ilki ve en çok başvurulanı da; pireden tek başına kurtulmaya çalışmaktır. Peki ne yapmak gerekir? Elbette en iyi ve en etkili yöntem olan ve garantili sonuç sunan; iyi bir böcek ilaçlama şirketine pire ilaçlama uygulaması yaptırmaktır. Bu şekilde pirelerin bulaştırdığı hastalıklardan hiçbir şekilde etkilenmez, evimizde çoğalmalarına mahal vermeyiz.

 

Pirelerin Zararı Var Mı?

Elbette pirelerin zararları oldukça fazla olmakla birlikte pireler, ölüme bile sebep olabilmektedirler. Çünkü kanla beslenen bu haşere, bir saat içerisinde bile onlarca kişiyi sokarak kan toplayabilir. Kan toplarken ise herhangi bir kişide bulunan ve özellikle kan yoluyla aktarılan hastalıkları insanlar arasında gezdirir.

Özellikle Avrupa’da pek çok insanın toplu bir şekilde ölümüne neden olan pireler, derhal ortamdan yok edilmelidir.

Pire İlaçlama Şirketleri

Pire ilaçlama şirketleri, pirelerden kurtulmanız adına gerekli yöntemler ve haşereye uygun ilaçlarla hizmet vermektedirler. Bu firmaların içinde her daim müşteri sağlığını gözeterek, kaliteli ilaçlarla siz değerli halkımızı tüm haşerelerden koruyan Böcek İlaçlama Gaziosmanpaşa firmamız, oldukça ekonomik fiyatlarla da sizlerin yanındadır.

Peki pire ilaçlama şirketlerinin özellikleri neler olabilir?

 • Her şeyden önce TSE ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla hizmet sunmalıdır.
 • Bünyesinde bulundurduğu tüm personeller alanında deneyimli ve ilaçlama konusunda eğitimli olmalıdır.
 • Her zaman ulaşabileceğiniz ve günün her anında hizmet veren müşteri temsilcileri ile hizmet vermelidir.

7/24 Garantili Hizmet

Yukarıda saydığımız özelliklere ek olarak, pek çok kalite standartları üstünde olan özelliği bünyesinde barındıran Gaziosmanpaşa İlaçlama şirketimiz, en ekonomik fiyatlarla da sizlere hizmet sunmaktadır.

Daima müşteri sağlığını ve memnuniyetini kendine görev bilen ilaçlama firmamıza, günün her saatinde, en garantili sonuçları almak için hemen ulaşabilirsiniz.