sariyer-bocek-ilaclama

Sarıyer Böcek İlaçlama

Sarıyer haşere ilaçlama firması İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerinin tüm semt ve mahallelerinde her türlü böcek, kemirgen ve haşere ilaçlama uygulamaları yapar. Sarıyer ilçesinde onlarca yıldır yaşam alanlarınızın zararlı organizmalardan dezenfeksiyon işlemlerini yapan Sarıyer böcek ilaçlama firmasından hizmet almanız için 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Tüm ilaçlamalarımız Sağlık Bakanlığı tarafından verilen yönergeler doğrultusunda yapılmaktadır. Sarıyer haşere ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı yetkilisi bir ilaçlama firması olup Dünya Sağlık Örgütü standartlarında kimyasal ilaçlar kullanmaktadır. İlaçlarımız kansorejen maddeler içermeyip, bitki bazlı hazırlanmış kimyasallardır.

Sarıyer Haşere İlaçlama Uygulamaları Nasıl Yapılmaktadır?

Bit, pire, kene, tahtakurusu, sivrisinek gibi kan emerek hem üreyip hem de beslenen canlılar kesinlikle ilaçlanmalılar. Çünkü bu kan emici eklembacaklıların bünyelerinde ve de yaşam şekilleri gereği hastalık yapıcı unsurlar bulunmaktadır. Haşere ilaçlamaları tekniklerinde kimyasal sıvının ortama iyice nüfus etmesi bakımından sisleme yöntemi uygulanmaktadır. Sıvı kimyasalı, su zerrecikleri haline getiren bir sisleme makinesi ile alana ilaçlama yapılır. Bu yöntem oldukça etkili ve kalıcı bir ilaçlama yöntemidir.

Böcek İlaçlama Sarıyer Firmaları

Sarıyer böcek ilaçlama yöntemlerinde jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama yöntemlerini uygulamaktadır. Sıvı ilaçlama haşere ilaçlamalarındaki yöntemlerle aynıdır. Ancak jel ilaçlama boyut olarak daha büyük ve daha az yoğunlukta olan böcekler için uygulanan bir ilaçlama yöntemidir. İlaçlama yapıldıktan sonra herhangi bir koku sorunu yaşanmaz. Normal günlük hayata dönülebilir. Ancak jel ilaçlama yapılan noktalara dokunmamak ve sürülen ilaca müdahale etmemek gerekiyor.

Sarıyer Fare İlaçlama Servisi

Sarıyer ilçesinde en çok rastlanılan kertenkele ve fare türlerinden de fındık faresi, ev faresi, çatı faresi, ağaç faresi, lağım faresidir. Her kemirgen türü için ayrı ilaçlama uygulamaları yapılmaktadır.

Sarıyer Böcek İlaçlama Fiyatları

Sarıyer ilçesine bağlı Bahçeköy, İstinye, Emirgan, Rumelihisarı, Büyükdere, Yeniköy ve Tarabya mahallelerinde böcek ilaçlama fiyatları aynı şekilde uygulanmaktadır. İlaçlama fiyatlandırmalarını ölçülendiren unsurlar: kullanılan ilacın miktarı, haşerelerin yoğunluğu, müdahale edilecek kemirgenin türü ve ilaçlama yöntemi gibi faktörlerin kaç metrekare alanda gerçekleştireceğidir.

Sarıyer böcek ilaçlama firması alanında yetkin bir ilaçlama firmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir