tahtakurusu-ile-mucadele

tahtakurusu-ile-mucadele

Tahtakurusu İle Mücadele

Tahtakurusu ile mücadele hemen herkesin yaşadığı bir sorundur. Tahtakurusu ile doğal mücadele mümkün olmadığı gibi çok tehlikelidir. Bulunduğu alanda yok edilmediğinde hızlı bir şekilde çoğalan ve yaşam alanımızı istila eden tahtakurusu ile mücadele etmenin tek yolu profesyonel böcek ilaçlama uygulaması yaptırmaktır.  Tahtakurusunun kan emici özelliğe sahip olması ve ısırdığı yerlerde; kabarma, kızarma ve kaşıntı gibi belirtiler çıkarması sağlığımızı tehdit eden bir unsurdur. Geceleri aktif hale geçen tahtakurusu ile mücadele ederken çalışacağınız sektörün en güvenilir firması olan Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firmamız bir telefon uzağınızda size hizmet etmek için bekliyor. İnsanların kanı ile beslenen ve yaşamın bütün alanlarında karşımıza çıkan tahtakurusunu yok etmek için uyguladığımız ilaçlama yöntemleri;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama

Tahtakurusu haşeresinden kurtulmak ve sağlığınızı tehdit eden diğer tüm haşereleri yaşamınızdan çıkarmak için firmamızı 7/24 arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Tahtakurusu İlaçlama Fiyatları

Tahta kurusu ilaçlama fiyatları ve haşerelerle profesyonel yollar ile baş etmek, toplumda yaratılmış yanlış yargı ile maliyetli olduğu düşünülen bir uygulama haline almıştır. Halbuki güvenilir ve iyi bir firma ile çalıştığınız takdirde haşerelerden kurtulmanın tek yolu ilaçlama yaptırmaktır. Firmamızda böcek ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • İlaçlama yapılacak alanın metrekaresi
 • İlaçlama yapılacak haşerenin türü ve yoğunluğu
 • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı belirleyici olur.

Tahtakurusu haşeresi ile bireysel yollar ile mücadeleye girişmek oldukça tehlikelidir. Tahtakurusu ve diğer tüm haşerelerin çoğalmasına izin verilmeksizin profesyonel bir firmadan destek almanız sağlığınız ve ekonominiz için yapacağınız en doğru işlem olacaktır. Tahtakurusu haşeresinden kurtulmak için firmamızı 7/24 arayabilir, yaza özel indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenirliği nasıl anlaşılır sorusunun yanıtı sadece ilaçlama sektöründe değil bütün alanlarda merak edilen bir detaydır. Tahtakurusu ile doğal mücadele zaman kaybından başka bir işe yaramayacaktır. Böyle bir durumla karşılaşıldığında vakit kaybetmeden profesyonel bir firmadan destek almanız şarttır. Peki, firma güvenirliği nasıl anlaşılır?

 • Şirketin Garantili Hizmet sözünü verebilmesi önemli bir detaydır.
 • İlaçlamaya gelen personelin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri kullanması işine verdiği önemi gösterir.
 • Firmanın bütün yasal prosedürleri yerine getirdiğinden belgelerin fotokopisini isteyerek emin olabilirsiniz.
 • Şirketin kullandığı bütün ürünlerin üzerinde TSE damgasının olması kalitesine yönelik önemli bir detaydır.

Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firmamız Sağlık Bakanlığından onaylı olup, bütün yasal prosedürleri yerine getirmiştir. Firmamızı günün her saat arayabilir, Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir