gaziosmanpasa-taslitarla-bocek-ilaclama

Gaziosmanpaşa Taşlıtarla Mahallesi Böcek İlaçlama

Evlerde istenmeyen misafirler arasında böcekler en başta gelir. En temiz evlerde bile örümcek ve böceklere rastlanabilmektedir. Elbette ki hijyenik olduğu düşünülen özel alanlarımızda karşılaştığımız bu zararlılar can sıkıcı olmaktadır. Üstelik varlıklarıyla sağlığı tehdit eden bu canlılar her geçen gün daha da çoğalmaktadır. Yumurtlayarak çoğalan ve her seferde onlarca adet yumurta bırakan böcekler, birkaç gün içinde evinizde büyük bir koloni oluşturacak güce sahiptir. Dolayısıyla haşere ve böcek oluşumlarında vakit kaybetmeden ilaçlama yaptırmak gerekmektedir. Gaziosmanpaşa Taşlıtarla böcek ilaçlama firması, bu ihtiyacınızı göz önünde bulundurarak hareket etmekte olup, insan sağlığını ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Taşlıtarla Böcek İlaçlama Servisi

İlaçlama alanında onlarca yıldır hizmet veren firmamız; deneyimli ve profesyonel ekiplerle çalışmaktadır. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı ve devlet destekli çalışan Taşlıtarla böcek ilaçlama Gaziosmanpaşa servisi; hizmet verdiği İzmir, İstanbul ve Kocaeli’de her gün çok sayıda haşere problemini ortadan kaldırmaktadır. İlaçlama yöntemleri; haşere türüyle ve ilaçlama yapılacak alanla ilgili bazı parametrelere göre belirlenmektedir. Şöyle ki; ev ya da ofis gibi küçük ve müstakil yapılar ayrı; şirket, hastane, okul gibi büyük ve halka açık alanlar ayrı değerlendirilmektedir. Ayrıca alanın işlem esnasında boş kalma olasılığı da ilaçlama yöntemini belirleyen temel kriterlerdendir. Bunun dışında; park, bahçe gibi açık alanlar da kapalı alanlardan farklı yöntemlerle ilaçlanır. İlaçlanacak alanla ilgili genel bilgiler belirlendiğinde, kullanılacak ilacın ve ilaçlama yönteminin kesinleşmesi için istila eden haşerenin türü ve cinsi de tespit edilmelidir. En sık tercih edilen ilaçlama yöntemleri şu şekildedir;

  • Jel İlaçlama: Kalorifer böceği ve hamam böceği üzerinde %100 sonuç verir. Bu nedenle bu ve benzeri böcek türleri için sıklıkla tercih edilir. Jel haldeki ilaç haşerelerin en sık görüldüğü alanlara, geçiş yolları ve yuva yaptıkları bölgelere uygulanır. İlacı yiyen böcek yuvasına gider ve burada ölür. Ölen böceği yiyen diğer böcekler de zehirlenir ve böylece bir ölüm çemberi oluşmuş olur. Kokusuz olması sebebiyle pratik ve zahmetsiz bir yöntemdir.
  • Sıvı İlaçlama: En çok haşere türü üzerinde etkisi olan ilaçlama yöntemidir. Her haşere için uygulanmaktadır. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki şekli vardır.

NOT: İlaçlama yöntemini belirlemek üzere Gaziosmanpaşa Taşlıtarla böcek ilaçlama ekiplerine gereken bilgileri aktarmalısınız. İşlemin %100 sonuç vermesi için ilaçlama süresince verilen talimatlara eksiksiz uymalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir